cz sk pl
Kalendár akcií

Nájdete nás na zaujímavých akciách. Príďte nás navštíviť.

17.4.2019

Telekomunikační olympiáda 2019

Společnost Telco VNT s.r.o. pořádá ve spolupráci s hlavním partnerem akce společností Raycom s.r.o. dne 20.6. 2019 tradiční setkání odborníků TELCO průmyslu v malebném prostředí hotelu Atlantis v Brně, který se nachází poblíž Brněnské přehrady.

Letošní ročník bude orientován na řešení v optických přístupových sítích včetně měření útlumu a identifikace událostí na optické trase a vyhledávání závad. Tradičně nebude opomenuta ani metalická infrastruktura. Opět zde bude k vidění mnoho novinek, které reflektují požadavky na kvalitu produktů, zjednodušení instalací, modularitu a „fast easy access“ řešení včetně předinstalovaných řešení pro kabelové trasy, sloupky a rozvaděče.

Mezi partnery nebude chybět společnost Corning, která představí inovace platformy vysokohustotního rozvaděče Centrix a aplikace tohoto řešení do 19“ racků. Rychlost montáže do spojek, rozvaděčů a boxů prověříte s novou řadou optických kabelů Corning FAST ACCESS TECHNOLOGY.

Společnost CommScope představí novou spojku FIST MST (modular splice closure), která kombinuje robustnost spojky FIST GCO2, otevřený postup a jednoduchost montáže spojky TENIO.

Dále si osaháte produkty společnosti Emtelle – leadrem v nasazování předinstalovaných řešení optických kabelů v trubkách a mikrotrubičkách a vyzkoušíte si zde i zafukování vláknových svazků.

K vidění budou venkovní sloupky a kabinety od společnosti Sichert, která produkuje „nezničitelné“ sloupky špičkové kvality.

Zajímavá řešení pro last mile FTTx sítí představí kolegové z PPC. Za zmínku stojí určitě Miniflex trubičky a „Quick push cable“ předkonektorované zákaznické řešení.

Jako každý rok budou připraveny disciplíny, které prověří zručnost montážních čet a umožní technickým pracovníkům prověřit produkty předních světových výrobců. Zástupci z jednotlivých firem nominují 2 až 4 členné týmy, které mezi sebou soutěží ve svých dovednostech. Jediným parametrem hodnocení je dodržení správných montážních postupů a výsledná kvalita montáže, což je klíčový faktor, který ve výsledku nejvíce ovlivňuje provozní parametry transportních a přístupových sítí. Pro zúčastněné budou připraveny sady montážních nástrojů s možností zapůjčení a vyzkoušení si při reálné montáži.

Nejzručnější týmy jsou po ukončení celého soutěžního dne odměněny zajímavými cenami za jejich celodenní úsilí.

Rozhodně si tuto akci nenechte ujít a pokud možno, zařaďte si ji už nyní do svých kalendářů. Jedná se o jedinečnou příležitost, kde máte možnost vidět a v reálu si vyzkoušet několik desítek produktů, a zároveň o nich diskutovat přímo s výrobci. Svědčí o tom vzrůstající zájem jak na straně návštěvníků, tak i dodavatelů. Ojedinělý formát akce zajistí, že si na své přijde opravdu každý. Cely den bude je pro návštěvníky zajištěno občerstvení a v podvečer proběhne již tradiční grilování a živá hudba, při které můžete v neformální atmosféře posedět a diskutovat s ostatními účastníky akce a přáteli z branže.